מאמרים

חמישה מסלולי קריירה אטרקטיביים עבור צעירים נמרצים ושאפתנים

חמישה מסלולי קריירה אטרקטיביים עבור צעירים נמרצים ושאפתנים

צעירים בימינו הינם בעלי מוטיבציה ודחף להצלחה גבוהים יותר מאשר אי פעם בעבר. לכן, פונים כמעט כל הצעירים כיום ללימודים אקדמאיים לתואר ראשון לפחות, ומוכנים להשקיע שעות רבות וארוכות במשרד על מנת להתקדם במקום עבודתם ולבנות לעצמם קריירה מצליחה. בעוד המגוון הרחב כל כך של תחומי עיסוק יכול לבלבל כל צעיר אשר מעוניין להחליט באיזה תחום ברצונו לבנות קריירה, ברצוננו להציע כאן חמישה מסלולי קריירה אטרקטיביים ומבטיחים במיוחד עבור צעירים שאפתניים הנמצאים כיום בתחילת דרכם:

ü ייעוץ השקעות – עולם הפיננסים בכלל ותחום ייעוץ ההשקעות בפרט מעניקים לצעירים בימינו מגוון רחב של אפשרויות תעסוקה אשר לא רק יעמידו למי שפונה לתחום משכורת יציבה וגבוהה יחסית, אלא גם יעניקו להם את הידע והניסיון הדרוש על מנת להשקיע את כספם האישי בצורה נבונה ורווחית יותר. בתי השקעות, בנקים, חברות פיננסים וייעוץ כלכלי ועוד – כולם זקוקים ליועצי השקעות ומנהלי תיקי השקעות. על ידי פנייה לבתי השקעות שונים תוכלו לקבל מידע מפורט אודות משרות פנויות ותנאי קבלה.

ü פרסומאים – קריירה בתחום השיווק והפרסום מתאימה בעיקר לבעלי החשיבה היצירתית שבינינו, אשר מעוניינים להביא חשיבה זו לכדי ביטוי.

המשך מאמר