מאמרים

יעדים מומלצים לטיול אחרי צבא - חלק שני

יפן לא דומה לשום דבר שאנו מכירים וזאת ניתן לומר בניגוד למדינות המפותחות האחרות ובניגוד למדינות עולם שלישי. בכדי להיכנס ליפן צריך לקבל אשרת תייר בנמל התעופה וזאת בתנאי שנתכנן מבעוד מועד לפחות את החלק הראשון של הטיול בכדי שנוכל להציג בפני רשות ההגירה את יעדנו הראשוני. זהירות, לא כולם מקבלים אשרה אבל ברגע שתעברו הקסם יתחיל, בין נוף עוצר נשימה לתרבות מיוחדת במינה ולעולם מטורף של צעירים.

דרום אמריקה- יבשת זו פותחת בפנינו כיוונים שונים של טיול, בין הנופים האקזוטיים על הכדור ובין תרבויות ססגוניות ושמחות. יעד זה הינו בין המועדפים גם כן על הצעירים, שוב בגלל הזמינות הזולה יותר, האפשרות לעבור ממדינה למדינה ללא בעיה ובעזרת שפה כמעט זהה, חופים מוטרפים, טרקים מרהיבים ואפשרות להגיע משם במהירות לאזור הצפוני- ארה"ב וקנדה.

אפריקה...

יעד ההולך ומקבל תאוצה להפוך ליעד הבא של המטייל הישראלי. יבשת ענק עם גיוון רב באפשרויות הטיול ממזרח עד מערב ומצפון עד דרום, מאפשר להגיע גם ליעד מערבי יותר- דרום אפריקה וגם לאזורים נסתרים. מה שכן יש צורך לבחון כל מדינה לפני שמגיעים אליה מבחינת אזהרות מסע, מעבר לכך מדינות אפריקה מחכות שיחקרו אותן..

חזרה לחלק ראשון